دانشگاه علوم پزشکی فارسان
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
1395/10/27
كارگاه آموزشي فرزند پروري پيشگيرانه در شبكه فارسان برگزار شد
دكتر مجيد فاضلي اظهارداشت:منظور از شيوه‌هاي فرزند پروري، روش‌هايي است كه والدين براي تربيت فرزندان خود به‌كار مي‌گيرند و بيانگر نگرش‌هايي است كه آن‌ها نسبت به فرزندان خود دارند و همچنين شامل معيارها و قوانيني است كه براي فرزندان خويش وضع مي كنند.
سرپرست شبكه بهداشت ودرمان فارسان افزود: بايد پذيرفت كه رفتارهاي فرزند پروري به واسطه فرهنگ، نژاد و گروه‌هاي اقتصادي تغيير مي‌كند.
در ادامه خانم اسلامي گفت:فرزندپروري مجموعه‌اي اعمال و رفتارهايي است كه والدين اختصاصا براي رشد، برقراري ارتباط، آموزش، ارضاي نيازها، مراقبت، تربيت فرزندان و ... انجام مي‌دهند.
مسئول واحد سلامت روان شبكه افزود: با اشاره به انواع روش‌هاي فرزندپروري  برخي از والدين صرفا مي‌خواهند به فرزندانشان محبت كنند، گروهي نيز تنها رعايت نظم و كنترل فرزندان براي آنها داراي اهميت بوده و گروهي ديگر رفتارهايي از خود بروز مي‌دهند كه تلفيقي از محبت و انضباط مي باشد. از اين روي بهترين روش، روش قاطعانه است كه والدين هم از فرزندان خود انتظاراتي دارند و هم نسبت به آنها توجه و محبت كافي نشان مي‌دهند كه اين انتظارات منطقي و متناسب با سن فرزندان مي باشد
تعداد بازدید:
15
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : فارسان ،بلوار آيت الله خامنه اي ، روبروي پاسگاه
كدپستي : 8861791147        تلفن :33225552-038
دور نگار :  33223778-038
تاریخ بروز رسانی 1398/09/19
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal